Dzień Otwarty w LO Nr 5 im. Wspólnej Europy w Olsztynie

Dnia 25 kwietnia uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w Dniach Otwartych w LO Nr 5 im. Wspólnej Europy w Olsztynie.

Już niebawem będą musieli stanąć przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej     w związku z czym odbyło się wyjście, aby mogli poznać ofertę liceum.

Na miejscu czekało wiele niespodzianek. Na początku młodzież przywitała Pani Dyrektor Anna Struk , po czym  odbyło się taneczno- wokalne show przygotowane przez młodzież licealną.

Następnie nasi gimnazjaliści zostali oprowadzeni po szkole, obejrzeli pokazy naukowe oraz przywitali się z symbolem szkoły- sową płomykówką 🙂

Myślę, że uczniowie zapoznają się również z innymi ofertami olsztyńskich szkół po to, aby móc niebawem dokonać właściwego wyboru i aby mogli odpowiedzieć sobie na pytanie „co dalej” ?

Magdalena Stefanowicz