Baza szkoły

Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie mieści się w Olsztynie przy ulicy Stramkowskiej 13 i Jeziołowicza 2.

Budynek Szkoły przy ul. Stramkowskiej 13
Budynek Szkoły przy ul. Stramkowskiej 13
Budynek przy ul. Jeziołowicza 2
Budynek przy ul. Jeziołowicza 2

Uczniowie klas I-III uczą się w budynku przy ul. Stramkowskiej 13, który zlokalizowany jest z dala od ruchliwych ulic. Budynek szkoły otoczony jest zielenią. Na terenie placówki znajduje się również boisko szkolne i plac zabaw, na których dzieci mogą pozytywnie spożytkować energię. By dobrze realizować podstawę programową Nasza Szkoła dysponuje jasnymi ciepłymi salami, w których nasi uczniowie zdobywają wiedzę w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, religii i języka angielskiego. Klasy, w których dzieci zdobywają wiedzę są w pełni dostosowane do realizacji założeń Podstawy Programowej, tzn że w sali poza częścią typowo dydaktyczną, znajduje się część do zabawy i odpoczynku. Chcemy, by nasi uczniowie potrafili odnaleźć się w XXI wieku, więc dysponujemy pracownią komputerową, w której dzieci mogą poznawać świat komputerów nie tylko w teorii, ale również w praktyce. W zdrowym ciele, zdrowy duch, a zatem poza ćwiczeniem umysłów, uczniowie ćwiczą również ciała na sali gimnastycznej. Szkoła dysponuje również dwoma dużymi świetlicami, w których dzieci mogą po zajęciach nie tylko odpocząć, ale również uczestniczyć w ciekawych zajęciach czy po prostu odrobić lekcje pod czujnym okiem pedagoga.

Szkoła dysponuje dobrymi warunkami do uprawiania sportu, dzięki bliskiego sąsiedztwa boiska i lodowiska OSiR, sąsiedztwa lasu, siłowni zewnętrznej na pobliskim osiedlu oraz małej i dużej hali sportowej.