Przypominamy o rekrutacji do klas sportowych

Szanowni Państwo,

trwa nabór kandydatów do klasy IV i VII sportowej o profilu piłka siatkowa.

Wszystkie ważne dla Państwa informacje, które mają za zadanie rozwiać wątpliwości i ułatwić proces zapisania dziecka do siódmej klasy są zamieszczone w zakładce REKRUTACJA.

Tam też znajdziecie Państwo gotowe do pobrania i wypełnienia dokumenty niezbędne w procesie rekrutacyjnym.

W każdy wtorek w godzinach 16:00 – 17:30 trenerzy Sergiusz Salski i Maciej Dobrowolski prowadzą zajęcia dla kandydatów do klasy sportowej, które odbywają się w sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie przy ul. Jeziołowicza 2.

Testy sprawnościowe odbędą się  dnia 29 maja 2018 roku o godzinie 16:30 w sali gimnastycznej przy ul. Jeziołowicza 2

Podania przyjmujemy do 31 maja 2018r.

Dokumenty składać można w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 33 im Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie w budynku przy ul. Jeziołowicza 2.