I Mistrzostwa Szkół Podstawowych Olsztyna „Wspólny Start”

W dniu 24.04.2024 r. w Hali Urania w Olsztynie reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w I Mistrzostwach Szkół Podstawowych Olsztyna pod hasłem „Wspólny Start”. Były to zawody o charakterze wyścigów zastępów. Przed zawodami odbyły się również pokazy innych dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, taekwondo, koszykówka i kometka.
Nasza reprezentacja, w składzie:  Ewa Solska 3A, Nikodem Margaś 3A, Marcel Minczewski 3A, Jakub Sikorski 3A, Szymon Laskowski 3A, Piotr Sadolewski 3A,  Michał Konopiński 4C, Marcin Lachowicz 4C, Mikołaj Latarski 4C, Dominik Sasin 4C i Filip Opalach 4C, wypadła bardzo dobrze. Na zakończenie rywalizacji uczniowie otrzymali pamiątkowe medale, a drużyna puchar.

Edyta Balbuza-Szarota
Hanna Legowicz